Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

Instagram hesabınızı bir süreliğine kullanmak istemiyor ve hesabınızın bu sürede kapalı olmasını istiyorsanız instagram hesabınızı geçici olarak kapatabilir yani dondurabilirsiniz.

Bu işlem hesabınızı geçici olarak askıya alacak ve mevcut bilgileriniz ile tekrar giriş yaptığınızda hesabınız eskisi gibi yeniden aktif olacaktır. Hesabınızı dondurduğunuz süre zarfında hesabınız instagram üzerinde görüntülenemeyecektir.

Instagram Hesabı Dondurma

Hesabınızı geçici olarak kapatmak yani dondurmak için öncelikle bir web tarayıcısı üzerinden dondurmak istediğiniz instagram hesabınıza giriş yapın ve https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/ bağlantısına tıklayarak instagram hesap dondurma sayfasını açın.

Açılan sayfada hesabınızı dondurma sebebinizi ve mevcut şifrenizi girerek “Hesabı Geçici Olarak Kapat” butonuna tıklayın.

İşte bu kadar. Bu işlemden sonra instagram hesabınız tekrar giriş yapılana kadar geçici olarak kapatılmış olacaktır. Hesabınızı tekrar etkinleştirmek için mevcut bilgileriniz ile tekrar giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski