Minecraft (PC) - İndir

Minecraft (PC) - İndir

Popüler oyunlardan biri olan Minecraft'ta, bloklardan oluşan sonsuz ve vahşi bir dünya üzerinde zombilere karşı savaşarak hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca oyunda bulunan crafting yani üretim sistemi hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak yapılar inşa edebiliyorsunuz. Hayatta kalma ve yaratıcı mod olarak iki farklı oyun modu bulunan Minecraft'ın hayatta kalma modunda sıfırdan başlayıp üretim yaparak yiyecek, ev ve savaş malzemelerinizi üretip hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Tüm materyallerin sınırsız ve açık olduğu yaratıcı modunda ise aklınıza gelebilecek her şeyi inşa edebiliyorsunuz.

Minecraft Deneme Sürümü İndir

Bunlarla birlikte internetten bulabileceğiniz çeşitli modlar ile oyun daha eğlenceli bir hale geliyor. Ayrıca oyun için geliştirilen farklı oynanış modları ve haritalar ile ilginç macerala katılabilirsiniz.

Çeşitli Minecraft serverlarına bağlanarak oyunu dünya genelinden insanlarla ve arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz. Hatta isterseniz kendi sunucunuzu bile açabiliyorsunuz.

Oyun ücretli ve Windows sürümüdür. Süre kısıtlamalı olarak oyunu indirip deneyebilirsiniz. Oyunu tam olarak oynayabilmek için buraya tıklayarak satın almanız gerekiyor.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski