26 Eylül 2019 Burak Kılıç Haberler

Epic Games, Metro 2033 Redux Oyununu Ücretsiz İndirmeye Sundu!

Ücretsiz indirmeye sunduğu oyunlarla son zamanlarda oldukça ilgi çeken Epic Games, Metro 2033 Redux oyununu da kısa süreliğine ücretsiz olarak oyuncuların indirmesine sundu.

Son zamanlarda ücretli oyunları ücretsiz olarak paylaşan Epic Games bu kez Metro 2033 Redux oyununu ücretsiz olarak oyuncular ile paylaşıyor. 2013 yılında gerçekleşen bir kıyamet senaryosu sonrası hayatta kalan bir avuç insanın, Moskova’nın yeraltında bulunan metro tünellerinde hayatta kalma çabasını anlatan bir FPS oyunu olarak karşımıza çıkan Metro 2033 senaryosu ile oyuncuların oldukça ilgisini çeken bir oyun.

Metro 2033 Redux Ücretsiz İndir

Oyunu ücretsiz indirmek için öncelikle bir Epic Games hesabına sahip olmanız gerekiyor. Mevcut bir hesabınız var ise varolan hesabınız ile giriş yapabilir veya ücretsiz olarak yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Hesabınız ile sisteme giriş yaptıktan sonra buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfada bulunan Al butonuna tıklayın. Daha sonra açılacak sipariş ekranında ise Sipariş Ver butonuna tıklayarak oyunu Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyun kütüphanenize eklentikten sonra istediğiniz zaman indirip oynamanız mümkün.

Metro 2033 Redux

Yorum

Yorumlar

Hiç yorum yok. İlk yorumu sen yapabilrsin.

Önerilenler