21 Mayıs 2020 Burak Kılıç Oyun

Epic Games’te Bu Hafta Civilization 6 Ücretsiz Oldu!

Epic Games bu hafta Civilization 6 oyununu ücretsiz olarak dağıtıyor. Nasıl indirilir ve diğer detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz hafta GTA 5’i ücretsiz olarak dağıtan ve yaptığı bu kampanya ile oyuncular tarafından oldukça ilgi gören Epic Games, bu hafta da oyun hediye etmeye devam ediyor.

Epic Games bu hafta 219TL değerindeki Civilization VI oyununu ücretsiz olarak indirmeye sundu. 28 Mayıs tarihine kadar Epic Games Store üzerinden ücretsiz sahip olabileceğiniz oyunu bu tarihe kadar kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilir ve ömür boyu istediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Civilization 6

Ücretsiz Civilization 6 Nasıl İndirilir?

Epic Games üzerinden Civilization 6 oyununu ücretsiz olarak indirebilmek için öncelikle buraya tıklayarak oyunun sayfasına giriş yapmanız gerekiyor.

Sayfaya ulaştıktan sonra alt kısımda bulunan YÜKLE butonuna tıklayarak sonraki adıma geçebilirsiniz.

Diğer adımda eğer Epic Games hesabınız ile giriş yapmadıysanız karşınıza giriş ekranı gelecektir. Buradan mevcut hesabınız ile giriş yapabilir veya yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

Hesabınız ile giriş yaptıktan sonra açılacak olan sayfada SİPARİŞ VER butonuna tıklayarak oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

İşte oyunu kütüphanenize eklemem bu kadar kolay. Kütüphanenize eklemiş olduğunuz Civilization 6’yı istediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Oyunu indirmek için bilgisayarınızda Epic Games uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Aklınıza takılanları yorum olarak sorabilirsiniz.

Yorum

Yorumlar

Hiç yorum yok. İlk yorumu sen yapabilrsin.