Avast Antivirus Free - İndir

Ücretsiz - windows - 6 MB
Hemen İndir
İndirme linkleri üretici sayfalarından alınmaktadır.
1 Ocak 2018

Açıklama

Diğer ücretli antivirüs yazılımlarına kıyasla oldukça başarılı bir antivirüs programı olan Avast Free Antivirus ayrıca tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteğiyle birlikte geliyor. Program ücretsiz olduğu için kullandığınız süre boyunca tüm güncellemeleri alabiliyorsunuz. Böylece sisteminiz güncel virüslere karşı da korunabiliyor. Ayrıca bulut sistemi üzerinden aldığı bilgiler ile bilgisayarınıza gerçek zamanlı olarak koruma sağlıyor. Kötü amaçlı yazılımları temizleme, gerçek zamanlı koruma, web koruması ve parola saklama gibi özellikler barındıran ücretsiz versiyon bilgisayarınızın güvenlik ihtiyacını yüksek düzeyde karşılıyor. Ayrıca sisteminizi de çok fazla yormuyor.

Bu özelliklerin yanı sıra Ev Ağı Koruma özelliği ile kullandığınız ağa bağlı olan cihazları görmenize olanak sağlıyor. Ayrıca SafeZone tarayıcısı da internette güvenli bir şekilde gezinmenize olanak sağlıyor.

Avast Antivirus Artı Yönleri

  • Ücretsiz olması ve Türkçe dil desteği sunması.
  • Güncelleme desteği ve bulut tabanlı koruma.

Sürüm Bilgileri: Windows sürümüdür. Ücretsiz ve Türkçe versiyonudur. Açılan sayfada “Free Antivirüs’ü İndirin” düğmesine tıkladıktan sonra inen dosyayı çalıştırıp gerekli adımları uyguladıktan sonra kullanabilirsiniz.

Yorum

Yorumlar

Hiç yorum yok. İlk yorumu sen yapabilrsin.