Sınava Kadar! – KPSS YGS LYS - İndir

Ücretsiz - android - 3 MB
Hemen İndir
İndirme linkleri üretici sayfalarından alınmaktadır.
1 Ocak 2018

Açıklama

KPSS, YGS, LYS, TEOG, ALES, YDS ve AÖF gibi sınavlara hazırlanırken oldukça işinize yarayacak Sınava Kadar uygulaması ile haftalık çalışma programı oluşturabilir, test çözme sürenizi hesaplayıp kaydedebilir, soru ve ders notlarınızı fotoğraf veya metin olarak saklayabilirsiniz. Eklediğiniz fotoğraflara işaret tanımlayabilirsiniz. Ayrıca 2017 sınav takvimi ile hazırlandığınız sınava ve diğer Ösym sınavlarına ne kadar süre kaldığını öğrenebilirsiniz.

Kaydetmiş olduğunuz fotoğraf, not ve soruları kolaylıkla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Test sürelerinizi günlük, haftalık ve aylık olarak listeleyip değerlendirme yapabilirsiniz.

Sınava Kadar Özellikleri

Haftalık Çalışma Programı
Haftanın her günü için çalışma programı ekleyip sınava çalışma düzeninizi oluşturabilirsiniz.

Test Kronometresi
Test veya deneme çözerken tamamlamayı hedeflediğiniz sürenizi ve hedef soru sayınızı girerek kronometre başlatabilirsiniz. Testi tamamladığınızda kaydedebilirsiniz.

Soru ve Not Galerisi
Arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz ders notlarını veya başkalarına sormak istediğiniz soruların fotoğrafını çekip burada biriktirebilirsiniz. Ayrıca fotoğraflara işaret ekleyebilirsiniz.

Ders Notları
Kısa ders notları alıp arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

2017 Sınav Takvimi
Sınavlara ne kadar süre kaldığını ve sınav tarihlerini buradan öğrenebilirsiniz. Sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sınav tarihlerini sınavı yapan kurumun kaynaklarından da mutlaka kontrol edin.

Yorum

Yorumlar

Hiç yorum yok. İlk yorumu sen yapabilrsin.