Euro Truck Simulator 2 - İndir

Ücretli - windows - 1.7 GB
Hemen İndir
İndirme linkleri üretici sayfalarından alınmaktadır.
1 Ocak 2018

Açıklama

Euro Truck Simulator 2 simulasyon oyunları kategorisinde en iyi tır simulasyonu olarak değerlendirebileceğimiz ve diğer alternatiflerine göre oldukça başarılı bir tır simulasyon oyunudur. 

İçerik

Adından da anlaşılacağı gibi Avrupa haritasında geçen oyunda çeşitli marka tırlar ile ülkeden ülkeye yük taşıyabiliyorsunuz. Çeşitli marka dediğimize de bakmayın, oyunda Daf, Iveco, Man, Mercedes-Benz, Renault, Scania ve Volvo markalarının lisanslı ve neredeyse birebir oyuna aktarılmış tam 13 adet farklı tır modeli mevcut. Tek seferlik işler yaparak oyun için para biriktirip bu tırlarlar istediğinizi satın alıp oyun içinde kullanabiliyorsunuz. Tırınızı modifiye edip güçlendirebiliyorsunuz. Harita konusunda da son derece başarılı olan oyun Avrupa haritasının oldukça büyük bir bölümünü kapsamakta.

Oynanış

Oyunun tek oyunculu modunda öncelikle oyun size bir tır garajı veriyor ve tek seferlik işler yaparak para biriktiriyorsunuz. Para kazandıkça garajınızıı geliştirip kendi tırlarınızı alıyor ve garajınıza bağlı elemanlar çalıştırıp daha çok para kazanabiliyorsunuz. Ayrıca paranızın yetmediği yerde oyunda size kredi veren bir banka bile var. Kendi tırınızı aldıktan sonra da son derece dikkatli sürmeniz konusunda uyaralım. Çünkü tırınız hasar aldığında ödediğiniz masraflar oldukça fazla olabiliyor. Tırınızın hasar durumuna sürekli dikkat etmeniz gerekiyor. Gerektiğinde tırınıza benzin almayı ve sürücünüzü dinlendirmeyi de unutmayın.

Tüm bunlarla birlikte oyun oldukça iyi bir kontrol mekanizmasına da sahip. Joystick ve direksiyon gibi harici kontrol ekipmanları da sorunsuzca destekliyor. Öyle ki kaliteli bir direksiyon setiniz varsa oyun oldukça zevkli ve gerçekçi bir hal alıyor.

Ayrıca oyunun buradan ulaşabileceğiniz bir multiplayer modu da var.

Grafikler ve Sesler

Oyunda bulunan tırlar ve çevre oldukça başarılı modellenmiş ve kaplamalar gayet iyi. Yüksek grafiklerde oldukça iyi bir sisteminiz olsa iyi olur fakat sistem özellikleriniz çok yüksek değilse düşük ayarlar da kasamadan oynayabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Windows XP/Vista/7/8 İşletim Sistemi
  • Dual core CPU 2.4 GHz İşlemci
  • 2 GB RAM
  • (GeForce 7600 GT-class equivalent veya daha iyi ekran kartı)

Nasıl Yüklenir?

Sitemizde bulunan indirme bağlantısına tıkladıktan sonra aşağıdaki resimde olduğu gibi açılan sayfada bulanan linke tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Sürüm Bilgileri: Windows sürümüdür ve ücretlidir. Buradan indireceğiniz oyunun süre kısıtlamalı deneme sürümüdür. Deneme süresi dolduktan sonra oyunu satın almanız gerekmektedir. 32 ve 64 bit olarak otomatik yüklenir. Türkçe dil desteği bulunmaktadır. İsterseniz buraya tıklayarak Steam üzerinden de satın alıp oynayabilirsiniz.

Yorum

Yorumlar

Hiç yorum yok. İlk yorumu sen yapabilrsin.