FileZilla - İndir

Ücretsiz - windows - 7.6 MB
Hemen İndir
İndirme linkleri üretici sayfalarından alınmaktadır.
2 Haziran 2019

Açıklama

FTP programları içinde oldukça popüler olan FileZilla, ücretsiz ve tamamen Türkçe dil desteği sunan bir FTP programıdır. Özellikle web sunucularına dosya aktarmak ve sunucu ve bilgisayar arasında dosya transferi sağlamak için kullanabileceğiniz FileZilla FTP ve SFTP gibi iletişim kurallarını desteklemektedir. Ayrıca sunucunuz da destekliyorsa FileZilla ile şifreli bağlantılar kullanarak güvenli bir şekilde dosya transferi yapabilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay olan program aktarım kuyruğu özelliği ile tek seferde birden çok dosyayı kolaylıkla aktarmanıza olanak sağlamaktadır. Ayrıca aktarımları devam edebilme özelliği sayesinde kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. Dosyalarınızı ister program içinde bulunan dosya yöneticisinden isterseniz de bilgisayarınızdan sürükle bırak yöntemi ile aktarabilirsiniz. FileZilla ile sunucunuzda bulunan dosyaların okuma/yazma izinlerini de kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Ayrıca transfer sırasında kullanılan indirme ve yükleme hız limitlerini de ayarlayabilirsiniz. Mevcut site bilgilerinizi kaydedip tek tıkla sunucunuza bağlanabilirsiniz.

Sürüm Bilgileri: Windows sürümüdür ve ücretsizdir. 32 ve 64 bit olarak istediğinizi indirebilirsiniz. Türkçe dil desteği mevcuttur.

Yorum

Yorumlar

Hiç yorum yok. İlk yorumu sen yapabilrsin.