GameLoop Emulator (Tencent Emulator) - İndir

Windows
Ücretsiz - 8.9 MB
Editör Puanı:
Hemen İndir

İndirme linkleri üretici sayfalarından alınmaktadır.

GameLoop Emulator, PUBG ve COD Mobile gibi pek çok mobil oyunu klavye ve mouse desteği ile bilgisayarınızda ücretsiz oynamanıza olanak sağlıyor.
Güncelleme: 30.09.2019

Ekran Görüntüleri

GameLoop Emulator (Tencent Emulator)

Açıklama

Tencent tarafından geliştirilen ve oldukça popüler olan Tencent Gaming Buddy yakın zaman önce isim değişkiliğine giderek GameLoop Emulator olarak oyuncuların kullanımına sunuldu. PUBG Mobile, PUBG Mobile Lite, Call of Duty Mobile, Free Fire ve Mobile Legends gibi oldukça popüler mobil oyunları bilgisayarınızda klavye ve mouse desteği ile ücretsiz olarak oynayabilmenize olanak sağlayan bu emülatör ile telefonunuzda severek oynayadığınız oyunları bilgisayarınızda da oynamaya devam edebilirsiniz.

Ayrıca PUBG Mobile ve Call Of Duty Mobile gibi mobil oyunlara emulatör ile bağlandığınızda sunucu sizi otomatik olarak emülatör ile oynayan oyuncular ile eşleştiriyor. Böylece daha eşit şartlarda keyifli bir oyun oynayabiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz olan emulatörün kurulum dosyasını indirdikten sonra Install butonuna tıklayarak kolayca bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Yorumlar