GIMP (Ücretsiz Photoshop) - İndir

Windows
Ücretsiz - 73.8 MB
Editör Puanı:
Hemen İndir

İndirme linkleri üretici sayfalarından alınmaktadır.

Ücretsiz ve açık kaynak kodlu ve oldukça başarılı bir foto montaj programı olan GIMP ile fotoğraf ve resimlerinizi güzelleştirin.
Güncelleme: 08.06.2018

Ekran Görüntüleri

GIMP (Ücretsiz Photoshop)
GIMP (Ücretsiz Photoshop)
GIMP (Ücretsiz Photoshop)

Açıklama

Adobe Photoshop gibi ücretli alternatiflerine göre ücretsiz (açık kaynak kodlu) ve oldukça başarılı bir fotoğraf ve resim düzenleme programı olan GIMP (GNU IMAGE MANIPULATION PROGRAM) ile kullanımını öğrendikten sonra oldukça başarılı foto montaj ve resim düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Fotoğraf ve resim düzenleme işleriyle ilgileniyorsanız ve ücretli yazılımlara para ödemek istemiyorsanız GIMP indirip öğrenmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz. Photoshop gibi ücretli yazılımların en iyi ücretsiz rakibi olarak GIMP'i tercih edebilirsiniz.

Fotoğraf düzenlemesi, resim montajı, logo ve kapak tasarımı, web siteleriniz için görsel tasarımı hatta kartvizit gibi baskılarınızı bile kolaylıkla tasarlayabilirsiniz.

Birçok farklı çizim ve grafik araçlarını, renk ve yazı seçeneklerini, efekt, rütuş ve düzeltme gibi özellikerinin yanı sıra katman tabanlı çalışmanıza da olanak sağlayan GIMP ile resim ve fotoğraflarınızı ve resimlerinizi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Türkçe dil desteği de bulunan programı öğrenmenizde oldukça kolay oluyor. İlk başta arayüzü size farklı ve basit gelebilir ancak öğrendikten sonra oldukça kapsamlı bir resim editörü olduğunu anlayacaksınız.

Sürüm Bilgileri: Windows sürümüdür ve ücretsizdir. 32 ve 64 bit desteği vardır. Türkçe dil desteği mevcuttur.

Yorumlar