GOM Player – Video Oynatıcı - İndir

Ücretsiz - windows - SÜRÜME GÖRE DEĞİŞİR
Hemen İndir
İndirme linkleri üretici sayfalarından alınmaktadır.
28 Ekim 2019

Açıklama

Bilgisayarınızda bulunan popüler birçok video ve ses dosyasını kolayca oynatabileceğiniz GOM Player, ücretsiz bir multimedya oynatıcısıdır. Desteklediği kapsamlı dosya formatı sayesinde AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MOV ve DVD gibi birçok video formatının yanı sıra çeşitli ses dosyalarını da kolayca çalıştırabilirsiniz. Desteklediği video ve ses formatlarının yanı sıra FULL HD, 4K ve UHD gibi yüksek çözünürlükteki videoları da oynatabilmenize olanak sağlıyor.

Oldukça basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan GOM Player, birçok işleve hızlıca ulaşmanızı sağlayan menü yapısı ile kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor. Uygulamanın Türkçe dil desteği de mevcut.

Kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirdikten sonra oldukça basit birkaç adımdan oluşan yükleme işlemi ile bilgisayarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Gom Player, beraberinde yüklenen codec paketleri ile sizi ekstra codec yükleme zahmetinden de kurtarıyor. Uygulama, Windows 10/8.1./8/7/Vista/XP (SP3) işletim sistemlerinin 32bit ve 64bit sürümlerini destekliyor.

Desteklediği Video Formatları: avi, .ogm, .mkv, .mp4, .k3g, .ifo, .ts, .asf, .wmv, .wma, .mov, .mpg, .m1v, .m2v, .vob, .m4v, .3gp/3gp2, .rmvb, .rm, .ogg, .flv, .asx(video), .dat

Desteklediği Ses Formatları: .mp3, .m4a, .aac, .ogg, .flac, .wav, .wma, .rma , .alac

Desteklediği Altyazı Formatları: smi, srt, rt, sub(& IDX), vtt (text sub), dvb, ass, psb, txt, sbv, vobsub

Beraberinde Yüklene Codecler: Vorbis, FLAC, ADPCM, XVID, MP41, MP42, MP43, H263, AP41, MPG4, MP4S, M4S2, MP4V, MJPG, RMP4, H264, DVSD, THEO, VP8, VC1, MPEG1, MPEG2, VP6, FPS1, IV50, IV40, SVQ3, H265, TSCC, TSCC2, Cinepak, SVQ1, G2M4, LAGARITH, TRUEMOTION2, DVCP, DVPP, QTRLE, RPZA, PRORES, MSZH, Nellymoser

Yorum

Yorumlar

Hiç yorum yok. İlk yorumu sen yapabilrsin.