K-Lite Codec Pack (Mega) - İndir

Ücretsiz - windows - 58.1 MB
Hemen İndir
İndirme linkleri üretici sayfalarından alınmaktadır.
11 Mart 2020

Açıklama

Bilgisayarda çok fazla video izleyenler için oldukça gerekli ve tamamen ücretsiz olan K-Lite Codec Pack içerisinde geniş bir video/ses codec arşivi ve son derece kullanışlı ve basit bir arayüze sahip video oynatıcısı barındırıyor.

Windows’un doğrudan desteklemediği yani bilgisayarınızda açamadığınız videoları kolaylıkla oynatmanızı sağlayan bu program ile birçok video ve ses formatını destekliyor.

AVI, MKV, MP4, FLV, MPEG, MOV, TS, M2TS, WMV, RM, RMVB, OGM, WebM video formatlarını, MP3, FLAC, M4A, AAC, OGG, 3GP, AMR, APE, MKA, Opus, Wavpack, Musepack ses formatılarını ve DVD, BluRay gibi disk formatlarını K-Lite Codec Pack ile bilgisayarınızda kolaylıkla oynatabilirsiniz.

K-Lite Codec Pack Nasıl Kullanılır?

Programı yükledikten sonra kullanmak içi tek yapmanız gereken ses veya video dosyasına sağ tıklayın, birlikte aç seçeneğine gelin ve MPC – HC veya Media Player Classic uygulamasını seçin.

Eğer bunu sürekli yapmak istemiyorsanız istediğiniz formattaki bir ses veya video dosyasına sağ tıklayarak Özellikler seçeneğine tıklayın. Burada Değiştir butonuna tıklayın ve MPC – HC veya Media Player Classic uygulamasını seçin. Seçimi hatırla diyerek ayarlarınızı kaydedin. Artık o formattaki tüm dosyaları çift tıklayarak çalıştırabilirsiniz.

Sürüm Bilgileri: Windows için K-Lite Codec Pack yazılım paketinin Mega sürümüdür.

Yorum

Yorumlar

Hiç yorum yok. İlk yorumu sen yapabilrsin.