Kaspersky Security Cloud 2019 (Ücretsiz Sürüm Antivirüs) - İndir

Windows
Ücretsiz - 2.7 MB
Editör Puanı:
Hemen İndir

İndirme linkleri üretici sayfalarından alınmaktadır.

Kaspersky Security Cloud antivirüs yazılımının tamamen ücretsiz olan bu sürümü, bilgisayarınızı virüs ve diğer güvenlik tehditlerine karşı korumanıza yardımcı olur.
Güncelleme: 24.09.2019

Açıklama

Kaspersky Security Cloud 2019 - Free sürümü tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir antivirüs yazılımıdır. Bulut tabanlı bir antivirüs yazılımı olan Kaspersky Security Cloud 2019 - Free bilgisayarınız için temel antivirüs koruması, vpn ve web koruması gibi çeşitli özellikleri barındırır. Sık karşılaşılan tehlikeli virüslere, dosyalar ve tehlikeli web sitelerine karşı bilgisayarınızı korur. E-posta ve web koruması sağlar. Ücretsiz olduğu için sürekli olarak güncel şekilde kullanabilirsiniz. Doğrudan bulut sunuculardan alınan güncel veriler ile bilgisayarınızı en yaygın tehditlere karşı korur.

Sürüm Bilgileri: Windows için ücretsiz sürümüdür. Temel Koruma (Virüslere, casus yazılımlara, kimlik avına ve tehlikeli web sitelerine karşı koruma) içerir. Açılışta lisans istemesi durumunda bu adımı geçerek ücretsiz olarak otomatik kullanabilirsiniz. Eğer lisansınız varsa da bu ekrandan girdiğinizde sahip olduğunuz lisansı kullanabilirsiniz.

Yorumlar