Minecraft (PC) - İndir

Ücretli - windows - 2.2 MB
Hemen İndir
İndirme linkleri üretici sayfalarından alınmaktadır.
20 Mart 2020

Açıklama

Minecraft Modları Nasıl Yüklenir? En İyi Minecraft Modları

Popüler oyunlardan biri olan Minecraft’ta, bloklardan oluşan sonsuz ve vahşi bir dünya üzerinde zombilere karşı savaşarak hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca oyunda bulunan crafting yani üretim sistemi hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak yapılar inşa edebiliyorsunuz. Hayatta kalma ve yaratıcı mod olarak iki farklı oyun modu bulunan Minecraft’ın hayatta kalma modunda sıfırdan başlayıp üretim yaparak yiyecek, ev ve savaş malzemelerinizi üretip hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Tüm materyallerin sınırsız ve açık olduğu yaratıcı modunda ise aklınıza gelebilecek her şeyi inşa edebiliyorsunuz.

Bunlarla birlikte internetten bulabileceğiniz çeşitli modlar ile oyun daha eğlenceli bir hale geliyor. Ayrıca oyun için geliştirilen farklı oynanış modları ve haritalar ile ilginç macerala katılabilirsiniz.

Çeşitli Minecraft serverlarına bağlanarak oyunu dünya genelinden insanlarla ve arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz. Hatta isterseniz kendi sunucunuzu bile açabiliyorsunuz.

Oyun ücretli ve Windows sürümüdür. Süre kısıtlamalı olarak oyunu indirip deneyebilirsiniz. Oyunu tam olarak oynayabilmek için buraya tıklayarak satın almanız gerekiyor.

Yorum

Yorumlar

Hiç yorum yok. İlk yorumu sen yapabilrsin.