Mozilla Firefox (Windows) - İndir

Ücretsiz - windows - 312 KB
Hemen İndir
İndirme linkleri üretici sayfalarından alınmaktadır.
23 Ekim 2019

Açıklama

Firefox tarayıcısı hız ve güvenlik açısından oldukça başarılı bir web tarayısıdır. Sunmuş olduğu geniş eklenti ve tema desteği ile hem farklı uygulamaları tarayıcınız üzerinden kullanmanıza hem de tarayıcınızı özelleştirmenize olanak sağmaktadır. Ayrıca “Ayarlar” sekmesi altında bulunan özelleştirme bölümü ile sürükle ve bırak yöntemiyle tarayıcı arayüzünü dilediğiniz gibi kişiselleştirebiliyorsunuz. 

Buraya tıklayarak tarayıcının eklenti mağazasına ulaşabilirsiniz. Tema Mağazası üzerinden de çeşitli temalar bulabilirsiniz. Tarayıcının kendi eklenti ve tema mağazaları haricinde farklı kaynaklardan eklentiler yüklemenizi güvenliğiniz açısından önermiyoruz.

Artı Yönleri

  • Güvenli ve hızlı olması.
  • Sürükle bırak yöntemi ile arayüz özelleştirme.
  • Eklenti ve tema desteği.

Nasıl Yüklenir?

Windows sürümüdür. Dil seçeneği ve sürüm 32 veya 64 bit olarak kullandığınız Windows işletim sistemine göre otomatik seçilmektedir. İndirme bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfada “Ücretsiz İndirin” düğmesine tıklayıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Daha sonra bilgisayarınıza indirilen “FirefoxSetupStub….exe” dosyasını çalıştırıp “Kur” düğmesine tıklayın. Yükleme işlemi tamamlandığında tarayıcıyı kullanmaya başlayabilirsiniz. Diğer Firefox sürümleri için açıklama bölümünde bulunan linki kullanabilirsiniz.

Diğer Sürüm ve Dil Seçenekleri

Firefox PC Sürümleri

Yorum

Yorumlar

Hiç yorum yok. İlk yorumu sen yapabilrsin.