Mozilla Firefox (Windows) - İndir

Windows
Ücretsiz - 310 KB
Editör Puanı:
Hemen İndir

İndirme linkleri üretici sayfalarından alınmaktadır.

Mozilla grubu tarafından geliştirilen hızlı ve güvenilir web tarayıcısı olan Firefox'u ücretsiz indirin.
Güncelleme: 23.10.2019

Ekran Görüntüleri

Mozilla Firefox (Windows)

Açıklama

Firefox tarayıcısı hız ve güvenlik açısından oldukça başarılı bir web tarayısıdır. Sunmuş olduğu geniş eklenti ve tema desteği ile hem farklı uygulamaları tarayıcınız üzerinden kullanmanıza hem de tarayıcınızı özelleştirmenize olanak sağmaktadır. Ayrıca "Ayarlar" sekmesi altında bulunan özelleştirme bölümü ile sürükle ve bırak yöntemiyle tarayıcı arayüzünü dilediğiniz gibi kişiselleştirebiliyorsunuz. 

Buraya tıklayarak tarayıcının eklenti mağazasına ulaşabilirsiniz. Tema Mağazası üzerinden de çeşitli temalar bulabilirsiniz. Tarayıcının kendi eklenti ve tema mağazaları haricinde farklı kaynaklardan eklentiler yüklemenizi güvenliğiniz açısından önermiyoruz.

Artı Yönleri

  • Güvenli ve hızlı olması.
  • Sürükle bırak yöntemi ile arayüz özelleştirme.
  • Eklenti ve tema desteği.

Nasıl Yüklenir?

Windows sürümüdür. Dil seçeneği ve sürüm 32 veya 64 bit olarak kullandığınız Windows işletim sistemine göre otomatik seçilmektedir. İndirme bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfada "Ücretsiz İndirin" düğmesine tıklayıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Daha sonra bilgisayarınıza indirilen "FirefoxSetupStub....exe" dosyasını çalıştırıp "Kur" düğmesine tıklayın. Yükleme işlemi tamamlandığında tarayıcıyı kullanmaya başlayabilirsiniz. Diğer Firefox sürümleri için açıklama bölümünde bulunan linki kullanabilirsiniz.

Diğer Sürüm ve Dil Seçenekleri

Firefox PC Sürümleri

Yorumlar