Skype - İndir

Ücretsiz - windows - 1.16 MB
Hemen İndir
İndirme linkleri üretici sayfalarından alınmaktadır.
1 Ocak 2018

Açıklama

Popüler mesajlaşma ve arama programı olan Skype, dünya genelinde herhangi bir kullanıcı ücretsiz mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama hatta ücretli olarak telefon etme gibi birçok özelliği sunuyor. Bunların yanında dosya paylaşımı, ekran paylaşımı gibi özellikleri de olan Skype’ı kullanabilmeniz için tek yapmanız gereken bir Microsoft hesabı açıp Skype’a kayıt olmak. Kayıt olduktan sonra sahip olacağınız kullanıcı adınızı iletişim kurmak istediğiniz kişilere bildirerek veya tanıdığınız kişileri Skype listenize ekleyerek kolaylıkla konuşmaya başlayabilirsiniz. Skype listenizde bulunan kişilerle birebir mesajlaşıp sesli ve görüntülü konuşabileceğiniz gibi birden fazla kişiyle de aynı anda konferan oluşturabilirsiniz.

Ekran ve dosya paylaşımı özelliği ile bir dosyayı kolaylıkla arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Ekran görünütünüz hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Sürüm Bilgileri: Windows sürümüdür. Türkçe dil desteği bulunmaktadır. İndirme tamamlandıktan sonra SkypeSetup.exe dosyasını çalıştırın ve sözleşmeyi kabul ederek kurulumu tamamlayın.

Yorum

Yorumlar

Hiç yorum yok. İlk yorumu sen yapabilrsin.