Team Viewer - İndir

Windows
Ücretsiz - 12.4 MB
Editör Puanı:
Hemen İndir

İndirme linkleri üretici sayfalarından alınmaktadır.

Uzak masaüstü bağlantı programı olan Team Viewer ile internet üzerinden diğer bilgisayarlara kolayca bağlanabilirsiniz.
Güncelleme: 01.01.2018

Ekran Görüntüleri

Team Viewer

Açıklama

Team Viewer ile internet üzerinden herhangi bir bilgisayara bağlanıp kolayca uzak masaüstü bağlantısı kurabilir ve bilgisayarı kontrol edebilirsiniz. Team Viewer ile uzak masaüstü bağlantısı kurduğunuz bilgisayar üzerinde hemen hemen tüm işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Team Viewer ile arkadaşlarınıza veya tanıdıklarınıza uzaktan kontrol ile bilgisayar desteği sağlayabilir, sunucularınızı uzaktan denetleyebilir, arkadaşlarınızla ortak çalışmalar yapabilir, ev veya ofis bilgisayarınıza o an orada bulunmasanız bile kolayca ulaşabilirsiniz. Bağlantı kurduğunuz bilgisayarı sanki başındaymış gibi yönetebilirsiniz. Ayrıca program ile iki bilgisayar arasında dosya transferi yapabilir, mesajlaşabilir, hatta sesli ve görüntülü arama yapabilirsiniz.

Hesabınıza keydetmiş olduğunuz bilgisayarlara açık oldukları sürece tek tıklama ile hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Programın çarpraz platform desteği sayesinde de farklı işletim sistemine sahip bilgisayarlara sorunsuz bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Team Viewer ile uzaktan bağlantı kurabilmek için kendi bilgisayarınıza ve bağlantı kuracağınız bilgisayara programı yüklemiş olmanız gerekmektedir. Her ikisi bilgisayara da program kurulu ise bağlatı bilgilerini (ID ve ŞİFRE) girerek kolayca bağlantı kurabilirsiniz.

Sürüm Bilgileri: Windows sürümüdür. Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Kişisel kullanım için yüklüyorsanız ve kurulum sırasında kişisel / ticari olmayan kullanım seçeneğini seçerseniz ücretsizdir.

Yorumlar