Tencent Gaming Buddy (PUBG Mobile – Bilgisayar İçin Ücretsiz) - İndir

Ücretsiz - windows - 1.5 MB
Hemen İndir
İndirme linkleri üretici sayfalarından alınmaktadır.
11 Mart 2020

Açıklama

Güncelleme: Tencent Gaming Buddy isim değişikliğine giderek GameLoop Emulator olarak tekrar sunuldu. Buraya tıklayarak GameLoop Emulator uygulamasını indirebilirsiniz.

Tencent tarafından yayınlanan ve oldukça popüler bir Battle Royale oyunu haline gelen PUBG Mobile, Android ve ve iOS platformlarında ücretsiz olarak oynanabiliyor. Windows sürümü ücretli olan oyunu bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynamak istiyorsanız yine Tencent firması tarafından geliştirilen ve oyunun resmi emülatörü olan Tencent Gaming Buddy programını indirip bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Bu sayede hem bilgisayarınızda ücretsiz bir şekilde PUBG oynayabilir hem de klavye mouse ile oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Yapımcı, mobil platformlar için yayınlanmış olan bu oyunu farklı emülatörler ile klavye mouse kullanarak oynayan oyuncuların telefonlarda dokunmatik ekran ile oynayan oyunculara karşı haksızlık ortaya çıkarmasını engellemek amacıyla böyle bir emülatörü kullanıma sundu. Bu sayede emülatör ile PUBG Mobile oynayan oyuncular birbirleri ile eşleşiyor ve telefonlardan oynayanlara karşı daha adil bir oyun ortaya çıkıyor.

PUBG Mobile Bilgisayara Nasıl Yüklenir?

Sitemizde bulunan Hemen İndir butonu ile yaklaşık 9.2MB büyüklüğünde olan yükleyiciyi bilgisayarınıza indirdikten sonra dosyayı çalıştırın ve emülatörün kurulumunu tamamlayın. Daha sonra emülatörü çalıştırıp oyunu indirmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Yorum

Yorumlar

Hiç yorum yok. İlk yorumu sen yapabilrsin.