18 Kasım 2017 Burak Kılıç Oyun

PlayStation Online, 22 – 26 Şubat Tarihleri Arasında Herkese Açık Olacak!

PlayStation'ın 22 - 26 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceği "Özel Çok Oyunculu Etkinlik" kapsamında tüm PS4 kullanıcıları PSN Plus üyeliği gerekmeden online oyun oynayabilecek.

Bilindiği gibi PlayStation 4 üzerinde satın aldığınız bir oyunu online multiplayer olarak oynayabilmek için PSN Plus üyeliği almanız gerekiyor. Aylık ve yıllık gibi farklı ödeme şekillerine sahip olan bu üyelik birçok PS4 kullanıcısının oldukça şikayetçi olduğu bir konu. Öyle ki bir sürü para verip satın aldığınız oyunu online oynayabilmek için tekrar düzenli para ödenemiz oldukça sıkıcı bir durum.

22 – 26 Şubat 2017 tarihleri arasında Sony’nin gerçekleştireceği “Özel Çok Oyunculu Etkinlik” kapsamında PSN Plus üyeliği gerekmeksizin tüm kullanıcılar ücretsiz bir şekilde online multiplayer oyun oynayabilecekler. Süre her ne kadar kısa olsa da PSN Plus sahibi olmayan kullanıcıları oldukça sevindirecek bu etkinlik ile yarından itibaren 4 gün boyunca PS4 online multiplayer özelliği tüm kullanıcılara açık olacak.

Yorum

Yorumlar

Hiç yorum yok. İlk yorumu sen yapabilrsin.