9 Nisan 2020 brkwel Teknoloji

Unity Learn Premium 3 Aylığına Ücretsiz!

Korona virüsüne karşı tedbir olarak evlerimizde geçirdiğimiz bu dönemi daha faydalı değerlendirmek isteyen geliştiriciler için Unity Learn Premium 3 ay boyunca ücretsiz olacak.

Tüm dünyada birçok ülkeyi etkisi altına alan Korona virüs (covid-19) salgınına karşı tedbir olarak birçok kesimden “evde kal” çağrıları devam ediyor. Okulların tatil olduğu ve birçok şirketin home office çalışma şekline geçiş yaptığı bu dönemde mümkün olduğunca evlerden çıkmamak oldukça büyük önem arz ediyor.

Evde geçirdiğimiz bu zamanı daha faydalı değerlendirebilmek için birçok insan online eğitim, kurs ve uzaktan eğitim programlarına yöneliyor. Bu hizmetleri veren bazı platformlarda şimdiden ücretsiz içerikler sunmaya başladı.

Unity Learn Premium 3 Ay Ücretsiz

Bilgisayarlar, konsollar, mobil ve çeşitli platformlara oyun geliştirebileceğiniz bir oyun motoru olan Unity, Korona virüs tedbirleri kapsamında vaktini evinde geçirenlere destek verebilmek adına ücretli olarak sunulan Unity Learn Premium eğitimlerini 3 ay boyunca ücretsiz olarak tüm kullanıcıların erişimine açtı. Özellikle oyun geliştirme ile ilgilenen yazılımcılar için oldukça faydalı olabilecek olan bu online eğitime erişmek oldukça kolay.

Ücretsiz olarak Unity Learn Premium eğitimlerine ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayarak Unity hesabınız ile platforma giriş yapmanız yeterli olacaktır. 3 aylık süre boyunca erişim sağlayabileceğiniz bu eğitimlerin özellikle Unity ile oyun geliştirmeye yeni başlayanların oldukça işine yarayacağını düşünüyoruz.

Yorum


Yorumlar

Hiç yorum yok. İlk yorumu sen yapabilrsin.