9 Aralık 2020 brkwel Nasıl Yapılır?

WhatsApp ile Eğik, Kalın veya Üstü Çizili Yazı Nasıl Yazılır?

WhatsApp mesajlarında kalın, eğik ve üstü çizili yazılar nasıl yazılır merak ediyorsanız bu yazımızı mutlaka inceleyin.

Hemen hemen hepimizin telefonunda yüklü olan WhatsApp mesajlaşma uygulamasını günlük hayatta sıkça kullanıyoruz. İşimize yarayan birçok özelliğe sahip WhatsApp’ın bilinmeyen bazı ilginç özellikleri de bulunuyor.

Örneğin arkadaşlarınızla mesajlaşırken mesajlarınızı kalın veya eğik (italik) yazı tipi ile yazabilir hatta üstü çizili karakterler ile arkadaşınızın dikkatini çekebilirsiniz.

WhatsApp ile Eğik Yazı Yazma (İtalik Yazı)

WhatsApp üzerinden mesajlaşırken yazdığınız mesajın eğik karakterlerle görünmesini istiyorsanız yazdığınız kelime veya cümlenin başına ve sonuna aşağıdaki örnekte olduğu gibi alt çizgi karakteri eklemeniz yeterlidir.

Örnek: _whatsapp mesajım_

WhatsApp Eğik Yazı Nasıl Yazılır?

WhatsApp ile Kalın Yazı Yazma

Eğer mesajlarınız kalın harflerle görünmesini istiyorsanız bunun için yazdığınız mesajın başına ve sonuna yıldız karakterini ekleyebilirsiniz.

Örnek: *whatsapp mesajım*

WhatsApp Kalın Yazı Nasıl Yazılır?

WhatsApp ile Üstü Çizili Yazı Yazma

Mesajlarınızın üzerinde çizgi olmasını isterseniz de mesajın başına ve sonuna aşağıdaki örnekte bulunan karakteri ekleyebilirsiniz.

Örnek: ~whatsapp mesajım~

WhatsApp Üstü Çizili Nasıl Yazılır?

İşte WhatsApp’da dikkat çekici mesajlar yazmak bu kadar kolay. Daha fazla bunun gibi ipuçları için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Yorum


Yorumlar

Hiç yorum yok. İlk yorumu sen yapabilrsin.