30 Eylül 2019 brkwel Teknoloji

Call of Duty Mobile Bilgisayarda Oynama

1 Ekim'de çıkacak olan Call of Duty serisinin yeni mobil oyunu Call of Duty Mobile, GameLoop Android Emulator ile bilgisayar üzerinden de klavye mouse ile oynanabilecek.

Call of Duty serisinin mobil platformlar için çıkaracağı yeni oyunu Call of Duty Mobile, 1 Ekim tarihinden itibaren Play Store ve App Store üzerinden resmi olarak indirmeye sunulacak. 12 farklı harita bulunan oyunda pvp tarzı multiplayer oyun modlarının yanı sıra PUBG ve Fortnite benzeri oyunlar ile oldukça popülerleşen 100 kişilik Battle Royale moduda bulunuyor.

Telefon ve tabletler için çıkış yapacak olan oyunun mobil platformların yanı sıra Android emülatörü olan GameLoop ile bilgisayarda da oynanabileceği açıklandı. Klavye mouse desteği de sunacak olan emülatör ile oyunu bilgisayarınızdan ücretsiz olarak oynayabilmeniz mümkün olacak. Ayrıca GameLoop emülatör ile oyunu oynayacak olan oyuncular sunucu tarafından belirlenip birbirleri ile eşleştirilecek. Yani oyun, emülatörden oynayan oyuncular ile mobilden oynayan oyuncuları eşitsizlik oluşmaması açısından aynı haritaya yönlendirmeyecek.

1 Ekim tarihinden itibaren oyunu Android ve iOS telefonlarınıza indirip oynayabilmek için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz.

Call Of Duty Mobile – Android İndir

Call Of Duty Mobile – iOS İndir

Ayrıca oyunu GameLoop emülatör ile bilgisayarınızdan oynamak istiyorsanız. Aşağıda GameLoop emülatör indirme linkini bulabilirsiniz.

Call Of Duty Mobile – PC İndir (GameLoop Emulator)

Grafikleri ve sunduğu oyun modları ile oyuncuların merakla beklediği Call Of Duty Mobile için ön kayıt linkine de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum


Yorumlar

Hiç yorum yok. İlk yorumu sen yapabilrsin.