20 Aralık 2020 brkwel Oyun

Epic Games 19 Aralık Ücretsiz Oyunu: The Long Dark

Yılbaşı kampanyasında 17 Aralıktan bu yana her gün bir oyunu ücretsiz olarak dağıtan Epic Games'in bugün yani 19 Aralık için vereceği oyun belli oldu.

Yılbaşı kampanyasında 17 Aralıktan bu yana her gün bir oyunu ücretsiz olarak dağıtan Epic Games’in bugün yani 19 Aralık için vereceği oyun belli oldu.

Epic Games mağazasında bugün The Long Dark oyununa ücretsiz sahip olabilir ve bilgisayarınıza indirip keyfini çıkarabilirsiniz. 20 Aralık saat 19:00’a kadar ücretsiz olacak oyunu bir kez Epic Games kütüphanenize eklediğinizde ömür boyu istediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Ücretsiz The Long Dark Nasıl İndirilir?

Oyunu Epic Games kütüphanenize ücretsiz ekleyebileceğiniz sayfaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sayfada bulunan YÜKLE butonuna tıklayın.

The Long Dark Ücretsiz

Daha sonra açılan ekranda bulunan SİPARİŞ VER butonuna tıklayarak oyuna 20 Aralık saat 19:00’a kadar ücretsiz sahip olabilirsiniz.

The Long Dark Epic Games

The Long Dark

2014 Yılında Hinterland tarafından yayınlanan The Long Dark, açık dünya tabanlı bir hayatta kalma oyunudur.

The Long Dark Nasıl Oynanır?

Jeomanyetik bir fırtına sonrası Kanada’nın soğuk ve vahşi doğasında hayatta kalma savaşı veren bir uçak pilotunu canlandırdığımız oyunda, vücut sıcaklığı, yorgunluk, açlık ve susuzluk, soğuk, yabani hayvanlar ve çeşitli zorluklarla mücadele edip hayatta kalmaya çalışıyoruz.

The Long Dark Sistem Gereksinimleri

The Long Dark Sistem Gereksinimleri

Aralık ayı boyunca ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam edecek olan Epic Games’in vereceği yeni ücretsiz oyunlardan haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Yorum


Yorumlar

Hiç yorum yok. İlk yorumu sen yapabilrsin.