Epic Games, ücretli birçok oyunu ücretsiz olarak oyunculara hediye etmeye devam ediyor. Bu hafta ücretsiz olarak indirmeye sunulan Q.U.B.E 2 ve Layers of Fear oyunlarına sahip olmak için yapmanız gereken kampanya sona ermeden önce Epic Games Mağazasına hesabınız ile giriş yapıp oyunları ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek. Oyunları kütüphanenize kaydettikten sonra istediğiniz zaman ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

Q.U.B.E 2 ve Layers of Fear oyunlarına ücretsiz sahip olabilmek için öncelikle buraya tıklayarak kampanya sayfasına ulaşın. 

Epic Games Ücretsiz Oyunlar

Açılan sayfada resimdeki gibi bir ekran sizi karşılıyacak. Bu sayfada kütüphanenize kaydetmek istediğiniz oyunu seçin ve mevcut bir Epic Games hesabı ile giriş yapın. Mevcut hesabınız yoksa Kayıt Ol seçeneği ile devam edebilirsiniz.

Epic Games Giriş

Hesabınız ile giriş yaptıktan sonra oyunun sayfasında bulunan Al butonuna tıklamanız gerekiyor.

Qube 2

Daha sonra açılan ekranda kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulan oyunu Sipariş Ver butonuna tıklayarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Qube 2

Bu işlemden sonra oyun kütüphanenize eklenecektir. Oyunu indirip oynayabilmek için Epic Games'i İndir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza Epic Games uygulamasını indirebilir ve sahip olduğunuz oyunları bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz.

Daha fazla ücretsiz oyun haberleri için bizi takip etmeye devam edin.