Google Chrome (Windows) - İndir

Ücretsiz - windows - 1.2 MB
Hemen İndir
İndirme linkleri üretici sayfalarından alınmaktadır.
17 Mayıs 2019

Açıklama

Oldukça sade ve hızlı bir arayüze sahip olan Google Chrome web tarayıcısı birçok kullanıcı tarafından tercih edilen popüler ve ücretsiz bir tarayıcıdır. Hızlı arama, kişiselleştirme, uygulama ve eklenti desteğinin yanı sıra güncel web teknolojilerinin hemen hemen tümünü destekleyen Google Chrome ile internette daha hızlı ve sorunsuz gezinebilirsiniz.

Chrome tarayıcısının en iyi özelliklerinden biri olan eklenti desteği ile işinize yarayabilecek birçok farklı uygulamayı kolaylıkla tarayıcınıza yükleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak Chrome Web Mağazası ziyaret ederek tüm uygulama ve eklentilere ulaşablirsiniz. Fakat tarayıcınıza Chrome Web Mağazası harcinde farklı kaynaklardan bulduğunuz eklentileri yüklemenizi önermiyoruz. Çünkü bu şekilde yükleyeceğiniz eklentiler virüs veya zararlı yazılımlar içerebilir. Bu sebeple eklentileri sadece Chrome Web Mağazası üzerinden yüklemenizi öneriyoruz. Hatta editör tavsiyesi olarak buradan eklenti yüklerken bile dikkatli olmanızı vurgulamak istiyorum.

Bu özelliklerin yanı sıra Google Chrome üzerinden sadece arama bölümünden hesap makinesi, hava durumu ve benzeri işlemleri kolaylıkla yapablirsiniz. Bu özellikler hakkında daha fazla detay isterseniz Google Arama Hakkında İpuçları ve Pratik Bilgiler rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Artı Yönleri

  • Google üzerinden hızlı ve kolay arama yapabilme
  • Tarayıcınızı kişiselleştirmenizi sağlayan tema desteği
  • Eklenti ve uygulama desteği
  • Hızlı ve sade arayüzü

Nasıl Yüklenir?

Windows sürümüdür. 32 veya 64 bit olarak kullandığınız Windows işletim sistemine göre otomatik seçilmektedir. İndirme bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfada Chrome’u İndir düğmesine tıklayıp kullanıcı sözleşmesini kabul etmeniz gerekmektedir. Sözleşmeyi kabul ettikten sonra indirilen ChromeStandaloneSetup.exe veya ChromeStandaloneSetup64.exe dosyasını çalıştırıp gerekli adımları uyguladıktan sonra tarayıcı bilgisayarınıza yüklenmiş olacaktır.

Yorum

Yorumlar

Hiç yorum yok. İlk yorumu sen yapabilrsin.